İlişkinizi daha mutlu hale getirecek öneriler

0
71

Kadın erkek ilişkileri konusunda kafası karışık olanlar için kadindir.com sitesinin önerilerini dinlemek oldukça faydalı olacağa benziyor. Her geçen gün daha çabuk tüketilen ve içi boşaltılan aşk ve sevginin nasıl olması ve yaşanması gerektiği konusunda tüyolar veren site çiftlere bu konuda yol gösterici olmaya devam ediyor.

İlişkinizi Daha Mutlu Hale Getirecekler Öneriler

İlişkilerin rayından çıkmasının sebepleri

Tam evet bu doğru insan dediğimiz zamanda işlerin bir anda tersine dönmesinin elbet bir sebebi olmalı. Eğer sizde bu durumdan mustaripseniz kadindir.com’un kadın erkek ilişki ipuçlarıişinize yarayabilir;

 1. Kıyaslamaktan vazgeçin; yaşadığınız ilişki size özel ve sizin tercihlerinizi yansıtıyor, ilişkinizi ya da karşınızdaki kişiyi başkaları ile kıyaslamaya başlamak ilişkinin altına dinamit yerleştirmek gibidir.
 2. Peri masalları gerçekten masal; masallardaki gibi bir aşk, ilişki ya da evlilik süreci, adı üstünde peri masalı ama siz gerçeği yaşıyorsunuz her şey kusursuz ve mükemmel olamaz. Masallardaki büyük aşk yerine kendi gerçek aşkınızı yaşamayı öğrenin.
 3. Ortak alanlarınızı keşfedin; günlük hayatın koşturmacasından sıyrılın ve ortak ilgi alanlarınız üzerine paylaşımlarda bulunun, eğer bu hayatı birlikte yaşamayı planlıyorsanız bu bir gereklilik
 4. Geleceğe dair hayallerinizi paylaşın; geleceğe dair hayallerinizi konuşun belki de birbiriniz için uygun değilsiniz hayaller kişilerin hem geçmişini hem de geleceğini yansıtır.
 5. Önce arkadaş olun; birlikte olduğunuz kişi ile arkadaş olamıyorsanız tekrar düşünün ilişkiler arkadaşlık ile güçlendirildiği taktirde daha sağlam bir hale gelir.
 6. Acılarınızı geride bırakın; öncesinde çok üzüldünüz ve ağladınız mı?  karşınızdaki kişiye bunun faturasını kesmeyin,

Uzak Mesafe İlişkisinde Dikkat Edilecek Hususlar

Teknoloji aşkı bitirir mi?

Eskiden evlilik aşkı bitirir mi sorusu varken şimdi teknoloji aşkı bitirir mi sorusu gündemimizde oldukça yer kaplıyor. Kadindir.com sitesini incelediğinizde sosyal medyanın ilişkiler üzerindeki etkileri hakkında detaylı bilgilere ulaşacak ve ilişkinizdeki sosyal medya tavrınızı tekrardan gözden geçireceksiniz.

Kadınların İlişkilerde Sürekli Yaptığı Hatalar

Kadın erkek ilişkisi hakkında her şey

Dünyanın başlangıcından beri bir arada olan kadın ve erkek, farklı toplumlarda farklı yaşayışlarda bambaşka örneklerle karşımıza çıkıyor. Sitede kadın erkek ilişkilerine dair hey şeyi bulabilir ve pek çok püf nokta hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu makale; Kadindir.com sitesinde yer alan bilgilerden ve görsellerden derlenerek hazırlanmıştır.

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here

14 − two =